On-line

Computer Press spouští valentýnskou microsite

Na stále vyšší oblibu svátku všech zamilovaných, svátku sv. Valentýna, reaguje vydavatelství Computer Press spuštěním speciální microsite nabízející nejen tématické knižní tituly se slevou, ale také valentýnské překvapení.

Pro spoustu lidí v České republice jsou oslavy dne sv. Valentýna jen dalším uměle importovaným svátkem, který s naší tradicí nemá nic společného. Pro jiné jsou však vítanou příležitostí projevit svým blízkým lásku a náklonnost a přiznejme si, že druhá skupina se neustále rozšiřuje.

Vydavatelství Computer Press tak reaguje na přání a potřeby lidí vyznávajících svátek zamilovaných a připravila tak valentýnskou microsite http://valentyn.cpress.cz.

Návštěvníci valentýnské stránky zde naleznou akční nabídku na knihy pečlivě vybrané k příležitosti tohoto svátku, které se mohou stát vhodným dárkem. A navíc i příjemné překvapení ve formě on-line valentýnky.

„Zákazníky zajisté také potěší naše valentýnské překvapení ve formě zaslání on-line valentýnky svým partnerům, přátelům i kamarádům. Připravili jsme dvacet motivů pohlednic, kde lze dopsat individuální přáníčko či vzkaz. Navíc do všech objednávek expedovaných od 23.1.2009 vkládáme jako drobné poděkování jednu ze tří vytištěných CPRESS valentýnských pohlednic,“ dodává Jana Habáňová, ředitelka oddělení marketingu a rozvoje.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *