Obchod

Sdružení SOLUS má čtyři nové členy

Sdružení SOLUS ve svých řadách přivítalo 4 nové členy. Tři z nich tvoří banky – Citibank, LLBW a mBank, čtvrtým členem je velkoobchodní řetězec Makro. Sdružení SOLUS tak má již 30 členů.

Sdružení SOLUS významně rozšířilo svou členskou základnu. Díky vstupu tří bank (Citibank, LLBW a mBank) vzrostl počet členů s bankovní licencí ve sdružení SOLUS na deset. „Negativní klientské registry SOLUS dnes patří k standardním a nezastupitelným nástrojům při řízení rizik, což je také důvodem pro neutichající zájem o členství ve sdružení SOLUS,“ vysvětluje Jan Stopka, tajemník sdružení SOLUS. Pokračování rozšiřování členské základny sdružení SOLUS ze sektoru bank bude pokračovat i v následujícím období. „V průběhu roku 2010 předpokládáme vstup minimálně dvou dalších společností s bankovní licencí“, doplnil Jan Stopka.

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR se stala prvním subjektem z nového sektoru obchodních řetězců.„Věřím, že také další obchodní řetězce rozšíří v blízké době členskou základnu sdružení SOLUS, a to z důvodu možnosti přístupu k nezbytným údajům pro řízení rizik u poskytovaných služeb,“ uvedl Luděk Čermák, předseda sdružení SOLUS.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *