Obchod

CZECH COMPUTER: v aukcích největší zájem o notebooky a LCD televizory

CZECH COMPUTER, jeden z největších internetových prodejců výpočetní techniky a elektroniky, zahájil od března aukční prodej. V aukcích jsou nabízeny výhradně nové nerozbalené produkty, většinou se jedná o poslední kusy či produkty starších modelových řad. Aukce jsou na czc.cz pořádány v režimu úterý – úterý a pátek – pátek.

Nejlevnějším vydraženým produktem byl letos Hama filtr UV 0-HAZE M 43, prodaný za 46,- Kč . Nejdražším prodaným produktem se stal 52“ LCD televizor Sony Bravia KDL52V4000K 52″ za 21.190,- Kč. Nejvýhodněji pro zákazníka byla prodána hra Wii „MySims Kingdom“, která byla vydražena jen za 20% původní ceny, tedy za 60,- Kč. Zatím nejvyšší počet příhozů 39 byl zaznamenán u dražby zmíněného 52“ televizoru Sony.

„Aukce jsme letos hojněji začali pořádat i vzhledem k tomu, že tato forma prodeje začala být v ČR velmi populární,“ říká vedoucí marketingu CZECH COMPUTER Pavel Kunert.

CZECH COMPUTER nabízí i pro aukční prodej plnou záruku na veškeré nabízené zboží, aukce jsou určeny naprosto pro všechny, nikdo tedy není z účasti na aukcích vyloučen.

„Kromě zajímavé prodejní ceny pro koncového zákazníka vnímáme u této formy prodeje i určitý „soutěžní“ rozměr, který je přitažlivý pro pro nás novou skupinu zákazníků,“ dodává ředitel CZECH COMPUTER Stanislav Gaj. „Od zahájení intenzivnějšího pořádání prodejních aukcí jsme zaznamenali o 23% vyšší nárůst registrovaných zákazníků oproti předchozímu měsíci,“ dodává Stanislav Gaj.

-red-

Čtěte také