On-line

Jobs.cz a Neziskovky.cz spustily společnou burzu práce pro neziskový sektor

Internetové portály Jobs.cz a Neziskovky.cz v těchto dnech uvádějí na pracovní trh společný projekt burzy práce určené zaměstnavatelům a vedoucím pracovníkům v neziskovém sektoru a zároveň zájemcům o práci v neziskových organizacích. Díky ucelené nabídce pracovních míst v neziskovém sektoru na Jobs.cz tak vznikl prostor, který zásadně rozšiřuje možnosti vyhledávání jednotlivých pracovních pozic.

Zaměstnavatelům z řad neziskových organizací se tak velmi významně rozšiřuje počet oslovených uchazečů a zvyšuje se jejich kvalita. Tento projekt by měl být dalším z kroků vedoucích k propojení neziskového a komerčního sektoru.

Propojení dosavadní Burzy práce na Neziskovkách.cz s největším pracovním portálem představuje jedinečný příklad propojení nekomerčního a obchodního sektoru. „Pro neziskové organizace má toto spojení celou řadu výhod. Přinese jim zejména možnost dostat se i k profilům lidí, kteří by se aktivně o práci v neziskovém sektoru neucházeli, přestože právě pro ně může tato oblast představovat zajímavou volbu jejich dalšího kariérního růstu,“ komentoval nový projekt ředitel o.p.s. Neziskovky.cz Marek Šedivý.

„S ucelenou nabídkou pracovních míst v neziskovém sektoru přicházíme jako první v České republice. Dlouhodobě se jako lídr na trhu snažíme sledovat trendy, přicházet s novými produkty a rozvíjet trh práce. Právě zkušenosti ze zahraničí ukazují, že neziskový sektor může být zajímavým segmentem a oblastí, která mimo jiné podporuje flexibilní zaměstnanost a umožňuje mnoha lidem sladit osobní a profesní život,“ říká Petr Skondrojanis ze společnosti LMC, která provozuje portál Jobs.cz

Neziskové organizace mohou zdarma inzerovat pracovní pozice prostřednictvím portálu Neziskovky.cz, odkud se automaticky dostanou na stránky Jobs.cz. Navíc mohou neziskové organizace využívat i HR řešení LMC G2 pro nábor a správu uchazečů, které umožňuje efektivnější komunikaci s kandidáty a výrazně snižuje administrativu celého náboru.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *