On-line

Druhé narozeniny proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém internetu oslavil své druhé narozeniny vydáním 15 000 článku. Projekt určený výhradně odborníkům z různých medicínských oborů navštěvuje denně průměrně 2 000 lékařů. Je tak velmi žádaným komunikačním kanálem mezi lékaři a ostatními odborníky. Toto interaktivní rozhraní slouží zároveň jako víceúčelový nástroj pro jejich vzdělávání a vzájemnou komunikaci.

Lékaři mohou nejen přehledně vyhledávat informace, ale i sdílet svá často velice unikátní videa z operací, kaziustiky či listovat v katalogu kongresů. V rozsáhlém archivu je umístěno více než 1 600 digitalizovaných vydání téměř třiceti medicínských časopisů. Vydavateli těchto periodik jsou např. ČLS JEP, Farmakon, Ambit Media a další.

„Tento komunitní internetový projekt je místem, kde si lékaři pročítají své oblíbené časopisy, hodnotí odborné texty i o nich diskutují. Umožňuje online předplatné a svým předplatitelům přináší spoustu přidaných služeb. Náš rozsáhlý archiv je však přístupný všem lékařům bez výjimky,“ říká o projektu spoluautor MUDr. Tomáš Šebek.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *