On-line

Interier Říčany má nové webové stránky

Společnost Interier Říčany spustila svůj zbrusu nový web. Změna podoby i struktury internetových stránek souvisí s nedávným uvedením inovované řady kancelářského nábytku ALFA. Hlavními přednostmi nového moderního webu je zejména snadný a rychlý přístup k hledaným informacím, ale i galerie produktů ve 3D.

„Jsem rád, že po změně loga a představení inovované nábytkové řady ALFA jsme konečně mohli spustit i naše nové webové stránky. I touto aktivitou chceme podpořit náš cíl – dodat požadovaný nábytek do 72 hodin od objednání. Zatímco původní stránky již pomalu přestávaly vyhovovat požadavkům kladeným na moderní efektivní komunikaci, nové webové stránky jí maximálně podporují. Věřím, že tímto krokem našim stávajícím i budoucím zákazníkům poskytneme komfortní přístup k informacím v teple domova či kanceláře a přispějeme k jejich spokojenosti,“ komentuje změnu Roman Ševčík, generální ředitel Interier Říčany.

Mezi hlavní výhody nové aplikace patří zejména snadná orientace na webu a možnost kvalitního zobrazení fotografií. Nové webové stránky poskytují na jednom místě ucelené informace o firmě, detailní specifikace jednotlivých produktů společnosti a v budoucnu mají pravidelně přinášet i čerstvé novinky o aktuálním dění uvnitř firmy. Přehledná webová prezentace designově sladěná s inovovaným firemním logem nabízí také prohlídku produktů v knihovně 3D a listování aktuálním katalogem nových produktů.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *