Obchod

McDonald’s otevírá první McCafé v Praze

Minulý týden otevřela společnost McDonald’s v Řepích první McCafé na území Hl. m. Prahy. McCafé bylo vybudováno v rámci celkové rekonstrukce restaurace, která probíhala za částečně omezeného provozu od 30. září. Kromě rozšíření služeb o oblíbený kavárenský koncept McCafé přinesla rekonstrukce celkovou renovaci interiéru restaurace a navýšení kapacity jak vnitřních, tak venkovních prostor pro hosty.

„Kavárenské služby McCafé nabízíme našim zákazníkům ve vybraných restauracích McDonald’s v České republice již rok a půl. McCafé v Praze Řepích je naším jubilejním desátým. Káva je v Čechách velmi oblíbeným nápojem a stejně jako ve světě se i v České republice setkalo McCafé s úspěchem. Jsem rád, že jsme se v našem záměru přinést nový kavárenský koncept nezmýlili,“ uvedl Radek Janalík, generální ředitel McDonald`s ČR a SR.

Celková kapacita interiéru restaurace McDonald’s a McCafé v Řepích byla navýšena o 42 míst k sezení, z toho 71 míst restaurace, 16 míst McCafé a 10 míst nový dětský párty koutek. Zrenovována a rozšířena byla také venkovní zahrádka, včetně nového oplocení a osvětlení, která má nyní kapacitu 96 osob namísto původních 54. Dětské hřiště zůstalo zachováno.

Kavárny McCafé nabízejí kávové speciality (18 druhů), šest druhů čajů a výběr ze 17 prvotřídních dezertů a nejen díky své pestré nabídce a prvotřídní chuti, ale také díky unikátní atmosféře McCafé naplňují očekávání i největších příznivců tradičních kaváren. Koncept kaváren McCafé vznikl v roce 1993, kdy bylo otevřeno první McCafé a to v australském Melbourne, v Evropě tento koncept jako první představilo na konci 90. let Irsko. Dnes jsou kavárny McCafé po celém světě. V České republice bylo McCafé představeno v červenci roku 2009.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *