On-line

ePoptávka.cz garantuje budoucí byznys

Společnost ePoptávka.cz, jež provozuje největší poptávkový systém v České republice, nově garantuje získání budoucího byznysu. Pokud do roka nezískáte jedinou zakázku, bude vám vrácen registrační poplatek.

Garance ceny není ničím neobvyklá, ale garantovat získání zakázek tak standardní zase není. „Z výzkumů spokojenosti registrovaných subjektů, tj. dodavatelů víme, že osm z deseti získá během roku díky službě ePoptávka.cz minimálně jednu zakázku,“ říká Otto Kočí, který zodpovídá za rozvoj služby nejen v Čechách, ale také na Slovensku, Polsku a Maďarsku a dodává, že klient díky registraci získá přístup k mnoha zajímavým poptávkám ze zvoleného oboru, které jsou navíc ještě ověřené operátorem. Podle Kočího je registrace nových dodavatelů v prvních dvou měsících letošního roku opravdu výhodná. Nic totiž neriskují a v případě neúspěchu jim ePoptávka.cz vrátí celý registrační poplatek.

Služba ePoptávka.cz představuje největší poptávkový systém v České republice. Měsíčně její operátoři zpracují a vyřídí přes deset tisíc poptávek z osmi set oborů v hodnotě přesahující 1,1 miliardy korun. „Může se zdát, že tzv. „poptávkové servery“ využívají spíše živnostníci a řemeslníci jako alternativní kanál pro získávání „práce“, ale mezi dodavateli, kteří pravidelně využívají náš server, jsou i velké společnosti,“ upozorňuje Kočí. „Díky službě ePoptávka.cz jsme získali nejen mnoho jednorázových zakázek, ale především řadu dlouhodobých klientů,“ potvrzuje slova Kočího Pavel Říha z logistické společnosti Dachser Czech Republic, podle kterého je ePoptávka.cz velmi efektivní nástroj, který šetří čas pro získávání nových zákazníků. Službu ePoptávka.cz často využívají k nalezení nejvhodnější nabídky i státní instituce či nadnárodní společnosti působící v České republice. „Není výjimkou, že poptávky jsou zadávány ze strany ministerstev a jiných orgánů veřejné správy. Například Policie ČR využívá naše služby velmi často. Dalším příjemným příkladem je i opakované zadávání poptávek od Transparency International, která naším prostřednictvím hledá své dodavatele,“ přibližuje Kočí stranu poptávajících.

Akci Garance získání zakázky! může využít každý, kdo si během prvních dvou měsíců letošního roku zakoupí jeden roční tarif. V případě, že tento dodavatel nezíská během 12 měsíců služby ani jednu zakázku, poskytovatel služby ePoptávka.cz mu vrátí registrační poplatek v plné výši. Garance získání zakázky! se vztahuje pouze na komerční poptávky, nelze ji uplatnit na veřejné zakázky a poptávky veřejných subjektů.

„Do systému jednoduše zadáte konkrétní poptávku, vyplatí se být co možná nejkonkrétnější, doplníte osobní a kontaktní údaje. Naši operátoři ji následně zkontrolují a rozešlou vhodným registrovaným dodavatelům z poptávané oblasti,“ popisuje funkcionality systému ePoptávka.cz Otto Kočí a dodává, že od té chvíle začnou na udaný e-mailový kontakt chodit konkrétní nabídky, ze kterých si poptávající nezávisle vybere tu nejvhodnější.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *