On-line

Lekis s novou webovou prezentací

Společnost KAKTUS Software vytvořila novou webovou prezentaci pro společnost Lekis, předního dodavatele lékárenských informačních systémů. Nová prezentace je postavena na platformě Microsoft Office SharePoint Server (MOSS) a nahrazuje zastaralý a nevyhovující systém pro správu obsahu. Nové řešení významně zefektivňuje publikaci obsahu a jeho schvalování díky využití workflow v procesu publikace.

Společnost KAKTUS Software dodala kompletní řešení webové prezentace včetně moderního designu a koncepce webu. Webové stránky jsou cíleny k podpoře prodeje a následné podpoře vyvíjených informačních systémů v lékárenství. Jedním z důležitých efektů nového řešení je ucelení vnitřní infrastruktury společnosti Lekis díky využití jedné systémové platformy pro publikaci a správu obsahu a dokumentů napříč společností.

„Potřebovali jsme řešení, které by nám pomohlo zefektivnit naše předprodejní procesy a fázi následné podpory našim zákazníkům,“ řekl Ing. Tomáš Bartoň ze společnosti Lekis. „Díky osvědčené spolupráci se společností KAKTUS Software a nově vytvořenému portálu se nejen zvýšila úroveň vztahů se zákazníky, ale také jsme vylepšili úroveň procesů při správě obsahu a dokumentů.“

Webový portál je postavený na platformě MOSS, která je rozšířena především v segmentu větších společností. Obecným cílem nasazení a využití platformy je především řízení toku informací napříč společností a automatizace, integrace a standardizace podnikových procesů.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *