Obchod

ČMS se stala partnerem 12. ročníku projektu Agentura roku

Česká mailingová společnost se stala partnerem soutěžního projektu Agentura roku 2010, jehož vyhodnocení se uskuteční 31. března 2011 v centru současného umění MeetFactory. Jedná se o prestižní akci na českém marketingovém trhu, na které ČMS coby jeden z významných hráčů na poli direct marketingu nemůže chybět.

Projekt pořádá časopis Strategie a letos se koná již 12. ročník. Hlavním cílem soutěže je medializace reklamních agentur a ocenění jejich kreativity a originality. Proto hlavní cenu, titul „Agentura roku“, získá agentura, která nasbírá nejvíce bodů z mezinárodních a tuzemských soutěží kreativity a efektivity reklamy. Je vždy zohledněn počet loňských klientů agentury a jejich investic do reklamy a také výzkum mezi marketingovými odborníky a TOP 100 zadavateli. Partnerství soutěže je velice prestižní záležitost a Česká mailingová společnost jako největší soukromý lettershop na českém trhu s reklamními agenturami na denní bázi intenzivně spolupracuje a zná jejich tvorbu.

V rámci soutěže Agentura roku bude vyhlášena i „Mediální agentura“ včetně druhé a třetí v pořadí. Při slavnostním ceremoniálu budou předány také ceny „Best of Best“, které vyhlašuje AKA s mediální podporou Strategie, a oceněni budou rovněž ti nejlepší z branží „Copywriter“, „Artdirector“, „Kreativní tým“ a „Kreativní ředitel“.

Vyhlášení se bude konat v MeetFactory, mezinárodním centru současného umění, a ústředním tématem bude „boj na poli reklamy“. Součástí večera tak bude mimo jiné i exhibiční zápas klasického boxu, beatbox a na plátno promítané ukázky z filmů Rocky, Klub rváčů a další kreativní počiny na dané téma. Pan David Frost, CEO České mailingové společnosti, uvádí: „Spolupráce na podobných projektech je pro nás již téměř samozřejmostí. Věřím, že setkávání lidí z oboru nejen polidšťuje marketing, zvyšuje kreativitu a výkonnost agentur, ale pomáhá také sofistikovat a edukovat zadavatele jako takové.“ Očekávaných 450 hostů provede slavnostním večerem moderátorské duo Genzer a Suchánek.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *