banner_left
banner_right
Obchod

O pitný režim dětí se postará Čtyřlístek s Dobrou vodou

Pomoci s pitným režimem u dětí mohou oblíbené dětské postavičky. Dobrá voda již v minulém roce úspěšně nalákala děti, aby pily s chutí – přinesla na dětských lahvičkách s Dobrou vodou hrdiny z oblíbeného filmu „Kuky se vrací“. Ukázalo se, že děti z lahviček pijí rády a často už jen díky svým oblíbeným postavičkám.

Dobrá voda v těchto dnech přichází s novinkou – uvádí edici Dobré vody dětské ve formátu 0,33 l s figurkami dalších oblíbených dětských hrdinů – Čtyřlístku. Fifinka, Myšpulín, Pinďa a Bobík nyní budou děti provázet na oblíbených třetinkových lahvičkách neperlivé ochucené Dobré vody s praktickým push-pull uzávěrem.

Děti si mohou pochutnat na pěti ovocných příchutích – malina, hruška, bílé hrozny, bezinka a zbrusu nové příchuti JAHODA, která je nyní horkou novinkou. Dobrá voda Čtyřlístek obsahuje oproti jiným slazeným nápojům nebo džusům mnohem méně cukru a oblíbené dětské příchutě ovoce udělají z každého dítěte přeborníka v pití. Navíc jsou všechny varianty Dobré vody Čtyřlístek obohaceny o vitamin C. Dobrá voda je nejlehčí mineralizovanou vodou na trhu, proto je ideální pro každodenní pití pro všechny děti. Díky lehké mineralizaci příznivě působí na organismus a je ideální pro dodržování pravidelného pitného režimu.
Řada Dobrá voda ochucená neperlivá je nejoblíbenější ochucenou neperlivou vodou na trhu. Loni získala prestižní ocenění Volba Spotřebitelů – Nejlepší novinka 2010. O vítězství Dobré vody rozhodli samotní čeští spotřebitelé, kteří ji označili za nejlepší a nejoblíbenější v nezávislém průzkumu realizovaném v průběhu loňského března na reprezentativním vzorku 2 500 respondentů z celé ČR.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *