On-line

Společnost CarsOnTheWeb oznámila dobré výsledky díky vysokému podílu exportu

Aukční B2B on-line platforma CarsOnTheWeb dosáhla za posledních 5 měsíců pozitivních výsledků, částečně také díky úspěšnému vývozu holandských vozidel do téměř všech evropských zemí.

„V prvním čtvrtletí roku 2011 jsme opět dosáhli velmi vysokého podílu vývozu našich ojetých vozidel. To z nás činí silného vývozního partnera pro poskytovatele vozů, kteří těží z naší ucelené nabídky služeb, které umožňují přenesení rizika pozdních plateb, stejně jako všech administrativních starostí, které s vývozem ojetin souvisejí. Na druhou stranu jsme také dokázali uspokojit potřeby našich zahraničních odběratelů a nabídnout jim možnost nákupu vozidel z různých zemí v jednom obchodním místě,“ řekl Johan Meyssen, výkonný ředitel společnosti CarsOnTheWeb.

Evropská automobilová aukce nabízí prodejcům vozidel každý týden více než 1000 vozidel, zejména z Belgie, Německa, Itálie, Francie, Dánska a Nizozemska. Vozidla jsou převážně z leasingových společností a mají naježděno mezi 120.000 až 200.000 kilometrů. CarsOnTheWeb také organizuje pravidelné aukce novějších ojetých vozidel a vraků. Platforma působí ve většině evropských zemí včetně České republiky a je otevřená všem prodejcům ojetých vozů.

V nadcházejících měsících se společnost CarsOnTheWeb ještě více než dnes zaměří na vývoz automobilů z leasingových společností, autopůjčoven, výrobců automobilů, prodejců vozidel a vlastníků velkých autoparků. CarsOnTheWeb bude i nadále rozšiřovat služby pro své zákazníky. „V nedávné době jsme přidali možnost sledovat on-line přesný stav a umístění vozidel zakoupených prostřednictvím našich aukcích,“ uvedl Jan Van Orshoven, provozní ředitel CarsOnTheWeb. „Navíc nyní zahajuje naše první pan-evropská aukce, kde budeme našim partnerům nabízet unikátní výběr vozidel od různých evropských dodavatelů,“ dodal Van Orshoven.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *