On-line

On-line aplikace na webu České pojišťovny

Česká pojišťovna spustila na svém webu novou on-line aplikaci s názvem „Jak jsem pojištěn“. Jejím cílem je zábavnou formou veřejnost vzdělávat a informovat o možnostech zajištění se proti rizikům, která mohou v průběhu života ohrozit každého z nás.

Aplikace „Jak jsem pojištěn“ dává návštěvníkovi webu ČP možnost zařadit se do konkrétní životní situace
(např. student, mladá rodina, senior atd.), zadat, jakým v současné době disponuje hmotným i nehmotným majetkem a následně si rovněž zvolit, jakým aktivitám se ve svém volném čase věnuje.

Na základě těchto vstupních informací je poté každému uživateli nabídnuta možnost sjednání nejvhodnějších pojistných produktů, a to podle priorit vyplývajících z jeho aktuální životní situace. V případě zájmu si lze tato pojištění sjednat ihned přímo na internetových stránkách ČP. Aplikace v první fázi také umožní nechat si zavolat odborníkem z ČP (tzv. „zavoláme vám zpět“), později bude možné si přes ni domluvit schůzku s pojišťovacím poradcem.

Návštěvník webu ČP zároveň získá i vtipné vyhodnocení své „míry propojištěnosti“, které bude samozřejmě možné sdílet na sociálních sítích. V nejbližší době pak bude aplikace doplněna o vtipná edukativní videa, která budou ilustrovat právě jednotlivé úrovně propojištěnosti.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!