Reklama

Pioneer Investments spustila novou kampaň

Investiční skupina Pioneer Investments se už tradičně připojuje k oslavám Světového dne investičních fondů a v rámci dubnové kampaně komunikuje dlouhodobý úspěch svých dividendových fondů. Na outdoorových plochách a v on-line kampani využívá motivu vlny, na níž se může svézt každý, kdo chce svým investicím dopřát atraktivní dividendový výnos.

Motto „Svezte se na vlně až 7% výnosů dividendových fondů“ poukazuje na dlouhodobě nadstandardní výnos dividendových fondů Pioneer a vybízí širokou veřejnost k investování.

pioneer_investment_1

Součástí kampaně jsou rovněž aktivity PR a podpory prodeje. Ve spolupráci s UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia zároveň skupina po celý duben nabízí klientům bonusové podmínky pro investování do vybraných produktů Pioneer Investments.

Komplexně celou kampaň připravila agentura AG Geronimo, která se skupinou Pioneer Investments dlouhodobě spolupracuje. PR komunikaci zajišťuje agentura Stance Communications.

„Pravidelná výplata vysokých dividend v aktuálním turbulentním prostředí stále zůstává více než atraktivním benefitem. V kampani tedy již poněkolikáté vsázíme na 7% výnos.“ říká Dana Kryńska, ředitelka marketingu a PR Pioneer Investments v ČR a SR, a dodává: „Naše dividendové fondy pravidelně dosahují svých cílovaných výnosů, dokonce je překračují a mají potenciál tento trend udržet i do budoucna. Kampaní chceme lidem ukázat, že i na současné „vlny“ na trzích existuje zajímavé investiční řešení, které je dostupné široké veřejnosti.“

Veřejnost se bude s kampaní setkávat prostřednictvím OOH nosičů a na internetu.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!