Marketing

Shortlist EFFIE zveřejněn, do finále jde 31 prací

Na shortlist se probojovalo 43% ze všech prací, které byly do soutěže přihlášeny. Finalisty lze shlédnout na http://www.effie.cz/vysledky-effie/rocnik-2015/. Nejobsazenější kategorií se staly finanční služby a ostatní služby, které generovaly celkem 34 přihlášených prací, z toho na shortlist postoupilo 13 z nich.

Výsledné pořadí bude zveřejněno v rámci slavnostního večera v Kině Lucerna 4.11. Součástí bude i předávání individuálních kreativních cen Best of Best. Tzv. BoB je žebříčkem nejlepších jednotlivců v oblasti kreativy. Vstupenky na galavečer, jsou stále k dispozici, lze je objednat v kanceláři AKA. Vzhledem ke společenskému charakteru galavečera je doporučeno společenské oblečení little black tie.

EFFIE je zkratkou slova effectiveness, označující soutěž o nejefektivnější reklamu. V dvoukolovém rozhodování porota posuzuje měřitelné, prokazatelné výsledky kampaní ve vztahu k zadaným cílům a hodnotí účinnost kampaní v poměru k vynaloženým prostředkům. Letošní počet přihlášek zaznamenal vzrůstající trend.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!