Média

Společnost U1 si pro PR spolupráci vybrala ADison

Brněnská společnost U1, která se specializuje na návrh a realizaci nekonvenčních administrativních a komerčních prostor, si pro spolupráci v oblasti public relations vybrala agenturu ADison.

„S PR službami jsme měli zkušenosti, které bych popsal spíše jako rozporuplné. S agenturou ADison jsme se však setkali při realizaci projektu pro našeho klienta, jejich neotřelý způsob práce nás natolik zaujal, že jsme se rozhodli svůj názor změnit,“ komentuje obchodní ředitel U1 Jaromír Popek události, které vyústily ve spolupráci. ADison bude pro společnost U1 zajišťovat PR komunikaci v oblastech oborových témat, ekonomiky a managementu, HR a lifestyle.

Společnost U1 se specializuje na vytváření nekonvenčních komerčních a administrativních prostor od prvního návrhu až po konečnou realizaci. Dlouholeté zkušenosti jí umožňují realizovat návrhy s respektem ke způsobu práce klienta a jeho zaměstnanců. Vedle toho neustále studuje dynamiku pracovních prostor a související návyky a tyto poznatky promítá do tvorby nových prostor. Současně do svého oboru přináší inovace, které uplatňuje s důrazem na design, kvalitu a funkčnost interiérů. Mezi významné klienty U1 patří například Kentico Software, NetSuite, AVG či Forum Nová Karolina v Ostravě.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *