Média

Tesoro nově zastupuje PR agentura Grunex

Společnost Tesoro, zaměřující se na prémiové herní příslušenství v moderním designu, nově spolupracuje na českém a slovenském trhu s PR a marketingovou agenturou Grunex. Grunex se tak stal zároveň historicky první mediální agenturou, která značku Tesoro v tuzemsku zastupuje.

Relativně nová, v roce 2011 založená, společnost Tesoro se zaměřuje na špičkové herní příslušenství. Do jejího portfolia aktuálně spadají mechanické klávesnice, herní myši, podložky a herní headsety.

Založena samotnými hráči čerpá své know-how přímo z herní komunity, s vizí vytvářet ty nejlepší produkty pro profesionální i amatérské hráče počítačových her. Za tímto účelem úzce spolupracuje s řadou předních světových progamingových týmů, jako jsou např. Virtus.Pro, Natus Vincere či Ranked Gaming a podporuje řadu herních eventů, mezi jinými IgroMir v Rusku nebo LANFest v USA.

Po úspěšném etablování v Severní Americe míří nyní Tesoro i na česko-slovenský trh, kde si vybrala k PR a marketingové spolupráci agenturu Grunex.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!