Služby

Tchibo v ČR přichází s nabídkou služeb cestovního ruchu

Společnost Tchibo Praha rozšiřuje svoje obchodní aktivity v České republice a od února nově nabízí služby cestovního ruchu. Nabízí kvalitní zážitkové a pobytové zájezdy s ubytováním ve čtyř či pětihvězdičkových hotelech za velmi konkurenceschopné ceny. Zájezdy budou nabízeny prostřednictvím e-shopu www.tchibo.cz v nové záložce „Cestování“. Ať už se bude jednat o každoroční dovolenou nebo jen krátký výlet, zákazník si zde bude moci najít něco jedinečného, co by si jinak nemohl dovolit – nebo by ho to možná ani nenapadlo. Česká republika je první zemí střední a východní Evropy, kde Tchibo přichází s nabídkou služeb cestovního ruchu.

Startovací nabídka zahrnuje víkendy v České republice nebo v některé ze sousedních zemí, lyžařské zájezdy a relaxační wellness pobyty. Nabídka se bude průběžně obměňovat. Strategickým partnerem společnosti Tchibo je pro služby cestovního ruchu renomovaná cestovní kancelář Eurotours s mezinárodní působností, jež je od roku 2011 také jedním z nejdůležitějších partnerů Tchibo Reisen v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Tchibo zájezdy 2014

„Našim zákazníkům chceme přinášet zajímavé a vzrušující zážitky a také jistotu a spokojenost. Proto budeme nabízet velmi kvalitní zájezdy za konkurenceschopné ceny. Bude zde něco pro každého: ať už cestuje sám či s rodinou, hledá dobrodružství, relaxaci, nakupování, kulturu či luxus nebo prostě jen zábavu,“ říká Richard Hodul, generální ředitel společnosti Tchibo Praha.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!