Služby

Tchibo v ČR přichází s nabídkou služeb cestovního ruchu

Společnost Tchibo Praha rozšiřuje svoje obchodní aktivity v České republice a od února nově nabízí služby cestovního ruchu. Nabízí kvalitní zážitkové a pobytové zájezdy s ubytováním ve čtyř či pětihvězdičkových hotelech za velmi konkurenceschopné ceny. Zájezdy budou nabízeny prostřednictvím e-shopu www.tchibo.cz v nové záložce „Cestování“. Ať už se bude jednat o každoroční dovolenou nebo jen krátký výlet, zákazník si zde bude moci najít něco jedinečného, co by si jinak nemohl dovolit – nebo by ho to možná ani nenapadlo. Česká republika je první zemí střední a východní Evropy, kde Tchibo přichází s nabídkou služeb cestovního ruchu.

Startovací nabídka zahrnuje víkendy v České republice nebo v některé ze sousedních zemí, lyžařské zájezdy a relaxační wellness pobyty. Nabídka se bude průběžně obměňovat. Strategickým partnerem společnosti Tchibo je pro služby cestovního ruchu renomovaná cestovní kancelář Eurotours s mezinárodní působností, jež je od roku 2011 také jedním z nejdůležitějších partnerů Tchibo Reisen v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Tchibo zájezdy 2014

„Našim zákazníkům chceme přinášet zajímavé a vzrušující zážitky a také jistotu a spokojenost. Proto budeme nabízet velmi kvalitní zájezdy za konkurenceschopné ceny. Bude zde něco pro každého: ať už cestuje sám či s rodinou, hledá dobrodružství, relaxaci, nakupování, kulturu či luxus nebo prostě jen zábavu,“ říká Richard Hodul, generální ředitel společnosti Tchibo Praha.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *