Služby

Airbnb spouští v Praze Trips

Airbnb oznámilo spuštění Trips v Praze, kde rozšiřuje své služby nad rámec ubytování. To vše v souladu s hlavní myšlenkou platformy: propojit místa, kde jsou cestovatelé ubytováni, s tím, co na svých cestách dělají a lidmi, které u toho potkávají.

V Praze si je tak možné rezervovat Zážitky nabízené místními hostiteli. Cestovatelé díky tomu mohou poznat Prahu z jiného úhlu pohledu a místním se tím nabízí možnost sdílet své dovednosti, vášně a zájmy s lidmi z celého světa i rezidenty. Původně byla platforma Airbnb Trips spuštěna ve 12 městech světa, nyní nabízí své služby ve více než 30 městech včetně nově zapojeného hlavního města České republiky. Zážitky, které byly navrženy a jsou vedeny místními odborníky, je možné si jednoduše zarezervovat přes platformu Trips.

„Spuštění Zážitků v Praze přináší spoustu příležitostí k poznávání skrytých zákoutí našeho krásného města pro zahraniční cestovatele i místní. Airbnb spolupracuje s hostiteli, kteří jsou nadšení pro věc a jsou špičkami v tom, co dělají. Jen díky nim se tu cestovatelé mohou cítit jako doma. Zážitky jsou autentické, rozmanité a doslova kouzelné tím, co umožňují,“ říká Václav Gráf, Trips Market Lead pro Prahu.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!