Marketing

Visa navazuje na úspěšnou kampaň s Albertem

Držitelé platebních karet Visa mohou opět výrazně ušetřit za nákupy v obchodech Albert. Loňská kampaň společnosti Visa a řetězce Albert navýšila počet karetních transakcí o 10 %. Nová kampaň odstartovala 31. května a poběží až do 27. června.

Držitelé karet Visa se můžou těšit na příjemný benefit v podobě padesátikorunové poukázky na další nákup v prodejní síti Albert. Stačí ve kterémkoliv z více než 300 obchodů Albert po celé České republice zaplatit kartou Visa za nákup v minimální výši 500 Kč.

„Společnou kampaní chceme odměnit zákazníky prodejen Albert za to, že platí kartou i za běžné každodenní nákupy. Zároveň chceme představit všechny výhody bezhotovostního placení i těm zákazníkům, kteří kartu zatím zcela běžně nepoužívají. Věříme, že pro ně platba kartou začne být plně komfortní, jakmile zjistí, že je pohodlná, jednoduchá, rychlá a zcela bezpečná,“ řekl Marcel Gajdoš, regionální manažer společnosti Visa pro Českou republiku a Slovensko.

„Jsme moc rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout atraktivní výhody, díky kterým ušetří při dalším nákupu v obchodech Albert. Víme, že loňskou kampaň nakupující ocenili, proto jsme neváhali společnou kampaň s Visou zopakovat i letos. Věříme, že tato akce našim zákazníkům opět zpříjemní nakupování a přesvědčí je o tom, že platit kartou je nejen pohodlné, ale také výhodné,“ uzavírá Barbora Vanko, manažerka externí komunikace řetězce Albert.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!