Komunikace

Yelp spouští Velkou zmrzlinovou soutěž

Chuťově vynikající, krásná na pohled, z čerstvých sezónních surovin a třeba i efektně naaranžovaná a podle vlastní originální receptury. Taková má být vítězka Velké zmrzlinové soutěže, která začíná od 17. července a poběží do 17. srpna.

Zúčastnit se jí může zdarma jakákoli cukrárna, kavárna či restaurace nabízející v létě zmrzlinové osvěžení, ať už v Praze nebo jinde v České republice. Prostřednictvím mobilní aplikace Yelp budou podniky hodnotit sami jejich zákazníci. Právě jejich mlsné jazýčky a následně udělené hvězdičky v souboji rozhodnou. Yelp je celosvětově rozšířená aplikace pro mobilní telefony, která se zaměřuje na vyhledávání a hodnocení lokálních podniků a služeb. Od roku 2013 působí i v České republice.

Tipem na nejlákavější mraženou dobrotu teď může přes Yelp přispět opravdu kdokoli. Podmínkou je pouze stažení příslušné aplikace do chytrého telefonu nebo přes webový prohlížeč. Pak už jen zbývá dostat chuť na dobrou zmrzlinu a následně ji vyhodnotit. „Doporučení k nám nepíšou vybraní recenzenti, ale úplně běžní zákazníci – aktivní lidé, kteří ve svém okolí objevili nějakou zajímavou službu a chtějí se o svou zkušenost podělit s ostatními,“ říká organizátorka soutěže Michaela Plesníková, ředitelka české pobočky Yelp. Ta Velkou zmrzlinovou soutěž vyhlašuje právě od 17. července, na který letos připadá Národní den zmrzliny, svátek oblíbený ve Spojených státech už od poloviny 80. let.

yelp_big

Své hlasy mohou lidé dávat na Yelp dávat pomocí hvězdiček, které obvykle doprovází i slovní komentář. Nejlépe hodnocená zmrzlina z konkrétního podniku bude vyhlášena 17. srpna na webových stránkách služby Yelp. Tam každý týden uveřejňují i zajímavé tipy na ověřená místa, která by neměla ujít vaší pozornosti. Ocenění se navíc dočká i 10 nejaktivnějších recenzentů, kterým služba nabídne zdarma účast na nejrůznějších gurmánských ochutnávkách. 

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *