banner_left
On-line

AEC spouští eshop www.antivirus.cz v moderním kabátě

Společnost AEC, člen Cleverlance Group, po několikaměsíčním pilotním provozu uvádí do plného provozu elektronický obchod zaměřený na prodej bezpečnostního softwaru a poradenství. Nový e-shop bude dostupný na adrese www.antivirus.cz a nabídne produkty předních světových společností – Avast, AVG, Eset, F-Secure, Kaspersky, McAfee, Norman, Symantec, TrendMicro a TrustPort.

Typický zákazník www.antivirus.cz nekupuje jen předem vybrané řešení, ale rád využívá bezpečnostní poradny AEC, kde mu odborně poradí tým certifikovaných bezpečnostních specialistů. Firmě AEC se pravidelně daří obhajovat nejvyšší stupně partnerství u prodávaných značek, může tak nabízet skutečné výhody svým zákazníkům.

antivirus_web

„V AEC navazujeme na dvaadvacetiletou historii v oblasti poskytování softwaru a služeb pro bezpečnost dat a antivirovou ochranu. Doposud jsme se zaměřovali pouze na korporátní klientelu, nový internetový prodej cílíme především na koncové uživatele,“ vysvětluje Tomáš Strýček, ředitel AEC. „I bez propagace tohoto prodejního kanálu se podařilo v pilotním provozu zrealizovat řadu zakázek a náš obchodní tým se velmi dobře adaptoval na komunikaci s odlišnou cílovou skupinou. Věříme, že zájem zákazníků se projeví na plno hned od začátku spuštění nového eshopu.“

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *