Služby

Airbnb navázala spolupráci s Leo Express

Komunitní platforma Airbnb, která zprostředkovává ubytování lidem z celého světa, nově spolupracuje s českou dopravní společností LEO Express. Noví hostitelé mohou v rámci partnerské nabídky získat 4 500 LEO korun, které mohou využít na nákup jízdenek. Akce potrvá do 31. srpna 2016.

V rámci kampaně bylo vytvořeno krátké video informující o možnosti nabídky dočasně prázdných ubytovacích kapacit hostům z celého světa přes platformu Airbnb. Video je možné shlédnout i  stáhnout na této adrese. Kampaň bude komunikována prostřednictvím sociální sítě Facebook, webové stránky LEO Express, newsletteru, direct mailu, webové stránky, palubního časopisu, letáků a TV ve vlacích LEO Express.

airbnb

Podmínkou získání 4 500 LEO korun na zákaznický účet LEO Express je vytvoření nové nabídky ubytování na Airbnb kliknutím na speciálně vytvořený link. Nabídka ubytování se musí nacházet v Praze nebo v okruhu 25 km od hranic Prahy. Nový hostitel musí přijmout a dokončit minimálně jednu rezervaci nové nabídky s minimální hodnotou rezervace € 75 a to do 31. srpna 2016. Podmínkou je také vytvoření účtu u LEO Express, kam bude odměna zaslána. Oprávnění účastníci získají odměnu do 14 pracovních dnů po dokončení rezervace. Více informací naleznete na stránkách www.le.cz/airbnb.

Čtěte také