Obchod

Albert nabízí návštěvu na vybraných českých farmách

Protože má obchodní řetězec Albert k farmářům blízko, pořádá v sobotu 13. června 2015 den otevřených dveří na vybraných patnácti českých farmách, se kterými úzce spolupracuje. Všichni zvídaví zákazníci se mohou přijít podívat, odkud se berou potraviny na pultech prodejen Albert.

„V rámci kampaně „U nás na farmě“ jsme zaznamenali velký počet ohlasů a dotazů z řad našich zákazníků, kteří chtěli vědět, jak spolupráce mezi našimi obchody a regionálními dodavateli funguje v praxi. Proto jsme pro ně připravili den otevřených dveří na vybrané farmy po celé republice, aby se dozvěděli, jak se produkty dostávají z farmy na pulty našich obchodů“, říká Dagmar Krausová, tisková mluvčí obchodního řetězce Albert.

Albert_-_pojeďte_s_námi_na_farmu

Pokud i vy chcete nahlédnout do skutečného farmářského života, neváhejte a pro více informací a registraci navštivte stránky www.albert.cz/registrace. Na stránkách najdete seznam s informacemi o jednotlivých farmách a přehlednou mapu, podle které se jednoduše zorientujete. K registraci je nutná účtenka za nákup v hodnotě nad 300 Kč z prodejen Albert z období od 1. 5. do 1. 6. 2015. Ta bude sloužit zároveň jako vstupenka. S registrací doporučujeme neotálet, každá farma má limitovaný počet zájemců.

Čtěte také