On-line

AutoMuseum Volkswagen představuje novou webovou prezentaci

AutoMuseum Volkswagen má zcela novou webovou prezentaci. Grafickému zpracování dominují velkoformátové fotografie, které názorně ukazují muzeum i vystavené exponáty. Celková struktura webových stránek umožňuje intuitivní používání – od „klikání“ až po objednávku. Novinkou je důraz na aktuální zprávy o dění v AutoMuseu. Internetová adresa www.volkswagen-automuseum.de zůstává zachována.

Nový grafický koncept obsahově výrazně rozšířené webové stránky muzea AutoMuseum Volkswagen se opírá o velkoplošné fotografie, jimiž vizuálně atraktivním způsobem přibližuje zážitkový svět AutoMusea. Přitom lze výstavy a akce ilustrovat řadou fotografií tak reprezentativním způsobem, že návštěvník může mít pocit, jako by se nacházel v samotném centru dění.

Nové webové stránky AutoMusea se ještě více než dosud zaměřují na aktivní zapojení návštěvníka. Proto se budou na internetu objevovat aktuální události, jako například informace o předčítání či návštěvách klubů nebo rozhovory s návštěvníky o jejich vášni pro historické vozy Volkswagen. Ve střednědobém horizontu je plánováno spuštění služby rozesílání zpravodaje.

Protože je AutoMuseum Volkswagen považováno za klenotnici značky Volkswagen, je exponátům stálé výstavy s mottem „Das Auto. Das Museum“ věnována vlastní tematická část. Kromě představení jednotlivých modelů, rovněž za doprovodu bohatého obrazového materiálu, se návštěvník dozví také nejdůležitější informace a zajímavosti. Zpočátku je zde prezentován výběr vozidel, který bude postupně rozšířen na všechny exponáty výstavy. Pro snadnou identifikaci při reálné návštěvě muzea bylo převzato členění aktuálních tematických bloků ve stálé výstavě.

Neuer Web-Auftritt des AutoMuseum Volkswagen

Majitelům historických vozů Volkswagen je samozřejmě i nadále poskytována možnost objednat si po internetu velmi žádaný certifikát, který jim poskytuje informace o originálním stavu jejich historického vozidla Volkswagen v době jeho dodání prvnímu zákazníkovi. Tato nabídka byla navíc rozšířena o přehled technických údajů. V blízké budoucnosti bude do webové prezentace integrován také internetový obchod s příslušenstvím Volkswagen.

Vzhledem k rozsahu působnosti nadace a četným zahraničním návštěvníkům je pro AutoMuseum nezbytností globální přístup. Proto jsou webové stránky od začátku k dispozici také v angličtině.

Nová webová prezentace muzea AutoMuseum Volkswagen vykazuje navíc paralely s webovými stránkami Volkswagen Classic, aby se fanoušci značky Volkswagen cítili v historii značky Volkswagen „jako doma“. Obě webové prezentace byly koncipovány a vyvinuty hamburskou agenturou dammannworks.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *