On-line

Český ESET má nový web

Novou podobu svých internetových stránek spustila česká pobočka společnosti ESET. Web www.eset.cz nově nabízí lepší strukturu obsahu, usnadňuje orientaci na stránkách a zrychluje načítání na všech platformách.

Společnosti ESET inovace webu přináší vyšší počet návštěv z organického vyhledávání, především pak prostřednictvím mobilních zařízení.

„Nasazení nové podoby webu se téměř okamžitě projevilo na chování návštěvníků. Již nyní evidujeme zlepšený konverzní poměr o 15 % u neplacených návštěv oproti dokončeným objednávkám. To nám potvrzuje, že se nám podařilo optimalizovat kroky návštěvníků na webu naší společnosti,“ konstatuje David Krištof, manažer online marketingu ESET. „Dále jsme upravili strukturu obsahu tak, aby uživatelé našli požadované informace co nejsnáze a nejrychleji. Chtěli jsme tak snížit počet požadavků na zákaznickou podporu a dát více prostoru zákazníkům se složitějšími dotazy, s nimiž jim web nepomůže. To se nám podle prvních výsledků rovněž povedlo,“ dodává Krištof.

eset

Interní tým na nové podobě webu společnosti ESET pracoval od loňského listopadu a jeho designéři strávili přípravami více než 500 hodin. Nyní má web vyšší míru zabezpečení, jednodušší navigaci, umožnuje rychleji najít požadované informace, automaticky zobrazuje nový obsah z blogu Dvojklik.cz a databáze znalostí.

„Jako druhý krok v dlouhodobém plánu máme před sebou vývoj nové verze elektronického obchodu, aby dokončení objednávky bylo opět co nejsnazší a co nejvíce intuitivní,“ uzavírá David Krištof.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *