Komunikace

Český Home Credit spouští soutěž Léto s kartou

Hlavní výhru 25 tisíc korun si odnese cestovatel, který navštíví nejvíce výletních míst v České republice, zaplatí zde kartou od Home Creditu a podělí se o fotky z místa na facebookové stránce Léto s kartou. Finanční odměnu získá celkem deset soutěžících.

Léto s kartou je nová soutěž pro všechny uživatele kreditních karet českého Home Creditu. Jeden ze soutěžících získá ve finále 25 tisíc korun. Zkrátka ale nepřijdou ani ostatní. Finanční výhru si totiž odnese i dalších devět majitelů kreditních karet, kteří do konce srpna navštíví nejvíce míst v České republice, zaplatí zde kartou a podělí se o své fotky z místa na facebookové stránce Léto s kartou. Smutní nemusí být ani cestovatelé na nevýherních místech, zůstanou jim přece skvělé zážitky. „Kreditní karta pro nás není jen obyčejný platební nebo úvěrový nástroj. Naše soutěž dává kartě další rozměr: lidé s ní mohou sdílet své životní příběhy a každodenní radosti. Chceme být součástí příběhů našich klientů, proto jsme se rozhodli odměnit je za sdílení zážitků,“ dodává k soutěži Jana Studničková, marketingová ředitelka společnosti Home Credit.

A jak se do soutěže zapojit? Pokud plánujete s rodinou výlet například na Karlštejn, nezapomeňte si vzít s sebou kreditní kartu Home Creditu. Zaplaťte s ní vstupné nebo útratu v krámku se suvenýry a vyfoťte se třeba na cestě k hradu. „Potom už jen stačí dát lajk facebookové stránce Léto s kartou, poslat nám v soukromé zprávě jméno, příjmení a datum narození a sdílet snímky z výletů. Za každé navštívené místo je připsán vždy jeden bod,“ upřesňuje Adriana Boďová, specialistka na sociální sítě Home Creditu. Body za všechna navštívená místa se sčítají. Nemusíte jezdit jen po hradech, zámcích či muzeích. Můžete se podívat i do zapadlé vesničky na moravském venkově, vyjít na Ještěd nebo jezdit na kole kolem lipenské přehrady.

homecredit_big

Soutěž odstartovala 10. dubna a potrvá až do posledního srpnového dne. Následně budou sečteny body všech soutěžících a sestaveno výsledné pořadí. V případě rovnosti bodů u dvou adeptů na výhru rozhodne počet lajků, které soutěžící nasbírali u všech svých fotek. „Pokud ani součet lajků nerozhodne, vyzveme po skončení soutěže ostatní členy skupiny, aby svými lajky rozhodli o výsledném pořadí. Čím zajímavější záběry se podaří lidem získat, tím více lajků mohou ve finále mít,“ uzavírá Boďová.

Čtěte také