On-line

Chcete konkurenční výhodu? Vytvořte si vlastní mobilní aplikaci

Devadesát procent všech zákazníků má dnes mobilní telefon. Převážná většina z nich navíc používá mobilní aplikace. Nabídněte své služby, prezentujte své výrobky, propagujte svou firmu nebo jen komunikujte se svými klienty prostřednictvím mobilních aplikací a získejte tak konkurenční výhodu díky promyšlenému způsobu mobilního marketingu.

Většina zákazníků se dnes vyzná v mobilních aplikacích a využívá je pro svou každodenní činnost. Nejen marketingového specialistu tak nutně musí napadnout, že právě mobilní aplikace poskytují příležitost, jak vyždímat z mobilního marketingu celý jeho potenciál a zároveň pozvednout vlastní reklamu a zisk. Přidáte-li si k tomu navíc možnost vlastnoručního vytvoření konkrétní aplikace, která je šitá na míru přesně Vašim zákazníkům a je vytvořena přesně podle Vašich představ, máte v ruce až nečekaně mocný marketingový nástroj. Přesně takový nástroj si můžete vytvořit u společnosti Adamapp, která se pohybuje ve světě mobilních aplikací a kromě jejich přímého vytváření nabízí i mnoho dalších zajímavých služeb.

adamapp_ridi

Samotný proces vytvoření mobilní aplikace Vám zabere jen několik minut a díky přehlednému webovému rozhraní jej v jednoduchých krocích zvládne opravdu každý. Svoji aplikaci si navíc můžete vytvořit pro platformy Android i iOS, přičemž výhodou je také následný servis v podobě provozu Vaší aplikace v internetových obchodech Google Play i Apple Store. Ceny jednotlivých služeb jsou přijatelné, za paušální poplatek od 680 Kč za měsíc vytvoříte si vlastní aplikaci se vším, co k tomu podle Vás patří.

adamapp_praha7

Mobilní aplikace i mobilní marketing mají svůj smysl a je pouze na Vás, zda se rozhodnete zaujmout své zákazníky, stejně jako DJ Uwa, Emanuele Ridi, Ewa Farna, Olga Šípková a mnoho dalších, prostřednictvím vlastní mobilní aplikace. Pokud ano, získáte tím konkurenční výhodu, ze které budete ve výsledku profitovat nejen Vy, ale i Vaši zákazníci.

Čtěte také