Marketing

Ferrero Rocher a Raffaello vstupuje do kategorie prémiové čokolády

Nenapodobitelná chuť ikonických pralinek Ferrero, je nyní k dispozici i v podobě 90gramové tabulky ve třech čokoládových variantách, z nichž si každý může vybrat tu svou. Jejich uvedení do rychle rostoucí kategorie prémiových čokolád posílí konkurenční pozici společnosti Ferrero na trhu s prémiovou čokoládou.

Prémiové tabulkové čokolády Ferrero na náš trh přicházejí ve třech verzích, z nichž každá je vyrobena z pečlivě vybraných ingrediencí a kvalitních druhů čokolády. Ve dvou variantách pro milovníky Ferrero Rocher se snoubí chuť lískových oříšků a mléčné nebo hořké čokolády s 55% kakaa, zatímco Raffaello si vychutnáte v bílé čokoládě s krémovou náplní a křupavými kousky mandlí a strouhaným kokosem.

„Uvedením nových tabulkových čokolád Ferrero Rocher a Raffaello jsme chtěli nabídnout nový chuťový zážitek inspirovaný dvěma našimi nejznámějšími značkami, které miluje celý svět. Odlišný tvar čokolády zároveň zůstává věrný tomu, co milovníci Ferrero Rocher a Raffaello očekávají: jedinečný chuťový zážitek nejvyšší kvality, který osloví všechny smysly,“ říká Kristina Baraćová, brand manažerka společnosti Ferrero Česká.

Čtěte také