Marketing

Globus odstartoval letní hru o 15 milionů

Globus bude namísto rozdávání hrnečků nebo plyšáků opět plnit skutečné sny. Od června do začátku srpna mají zákazníci možnost vyhrát v každém z hypermarketů výhry za 15 milionů korun s tím, že každý z patnácti hlavních výherců dostane „na ruku“ půl milionu korun.

Splnit si své sny lidé mohou v Globusu opět jednoduše. Vhozením herního kuponu od účtenky nad 700 korun do připraveného osudí v hypermarketech. V loňském roce se do letní hry během deseti týdnu zapojili zákazníci s více než 750 tisíci účtenkami.

Výherci půlmilionových výher v Globusu byli vloni překvapení a samozřejmě měli radost. Částku, se kterou ani nepočítali, investovali většinou do něčeho, na co běžně nezbývají peníze. Ať už to byla krásná rodinná dovolená nebo lepší vybavení domácnosti. „Do slosování loňské letní hry vhodili zákazníci 750 tisíc účtenek, což bylo napoprvé potěšující číslo,“ uvedla Pavla Hobíková, mluvčí hypermarketu Globus. Hypermarket tak podle ní bude i nadále odměňovat zákazníky raději hodnotnými cenami.

Letos má opět šanci každý, kdo nakoupí v Globusu od teď až do 8. srpna, a nezapomene svůj vyplněný výherní kupon vhodit do herních boxů. Letní hra Globusu, která vyvrcholí slosováním právě o půlmilionové výhry v hotovosti, má pět dílčích herních kol, která proběhnou vždy po dvou týdnech. I tehdy zákazníky čekají milé odměny, například tisícové poukázky na nákup. „Takto odměníme tisíce našich zákazníků,“ říká Pavla Hobíková.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *