On-line

Lidé si vybojovali na Facebooku rekordní sazbu 2,38 % již za čtyři dny

Pouhé čtyři dny stačily lidem k tomu, aby pro sebe a další zájemce na Facebooku vybojovali hypotéku s rekordní úrokovou sazbou 2,38 %. Unikátní nabídka České spořitelny byla podmíněna minimálním počtem 250 žadatelů, lidé proto sami sdíleli nabídku mezi své přátele a známé. Banka je za jejich aktivitu odměnila snížením úrokové sazby u nové hypotéky až na neuvěřitelných 2,38 %. Nabídka nyní platí pro všechny až do 29. června, podmínkou není mít účet u České spořitelny.

České spořitelna zopakovala jedinečnou prodejní akci hypoték na Facebooku z ledna letošního roku. Zatímco v lednu potřebovali zájemci o hypotéku deset dní, nyní jim stačily pouhé čtyři dny k tomu, aby získali nejvýhodnější garantovanou úrokovou sazbu na trhu. Časově omezená nabídka České spořitelny je tak otevřená pro všechny další zájemce ještě týden, až do 29. června.

Unikátní akci spustila Česká spořitelna na svém Facebooku v pondělí 16. června: všem, kdo se zaregistrovali přes speciální aplikaci, garantovala úrokovou sazbu 2,68 % – v případě, že se během 14 dnů do akce zapojí více než 250 zájemců, slíbila banka snížit všem přihlášeným sazbu až na 2,38 %. Akce se vztahuje na všechny nové hypotéky České spořitelny s pětiletou fixací uzavřené do 31. července 2014 a lidé jí mohou využít i pro refinancování hypoték z jiných bank.

Čtěte také