Reklama

Vítěz SMS soutěže s Hamé výrobky odjel novým vozem

Chevrolet Orlando. Tímto nablýskaným a prostorným autem se nyní pyšní Ľuboš Žipaj ze Slovenska, který se stal hlavním vítězem letní SMS soutěže „Vychutnej si výrobky Hamé a vyhrávej.“ V úterý 30. září 2011 mu v brněnském autosalonu Chevrolet – Renocar slavnostně předal klíče zástupce společnosti Hamé Pavel Hrabal.

„Doufal jsem, že v soutěži získám jednu z přednabitých CCS karet. S tak úžasnou výhrou jsem nepočítal, stále se z toho příjemného šoku vzpamatovávám,“ uvedl šťastný výherce. Vítěz měl před sebou dlouhou a náročnou cestu domů, směr Soľ na východním Slovensku. Měl tak dostatek času se se svým novým čtyřkolým miláčkem dostatečně sžít.

V pondělí, 5. 9., odstartovala nová soutěž Hamé. S chlazenými paštikami Veselá Pastýřka mohou nakupující soutěžit o domácí vinotéky Fagor plné skvělého vína nebo o jedno z 560 dárkových balení kvalitního moravského vína z Vinařství Zaječí.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!