Management

Začít podnikat nebylo nikdy tak snadné jako se Společnosti123

Máte unikátní podnikatelský záměr nebo jen prostě chcete být svým vlastním pánem? Zároveň ale máte obavy z úřednického šimlu, papírování a nepřehledných paragrafů? Nemusíte, služby firmy Společnosti raz, dva, tři vám nabídnou k okamžitému užívání ready made firmu podle vašich požadavků, zajistí sídlo vaší firmy i milou sekretářku vyřizující hovory a přijímající poštu na lukrativní adrese.

Jak to funguje?

Se Společnosti123 máte několik velice snadných možností jak začít podnikat už za 24 hodin! Všechny náležitosti lze dojednat a stvrdit při osobní schůzce nebo z pohodlí vašeho domova. První a nejrychlejší variantou jak začít podnikat téměř okamžitě je vybrat si jednu z mnoha již založených tzv. ready made společností. Zadejte webovou adresu spolecnosti123.cz a dozvíte se, že v této kategorii můžete získat již existující společnost zapsanou v obchodním rejstříku a to v právní formě s r. o. již za 21 500 Kč. Tato forma podnikání bude ideální pro začínající firmy. Prestižní a.s. získáte od 59 500 Kč, formu podnikání vhodnou pro malé i velké hráče na trhu. Mezinárodní rozměr dodá vašemu podnikání společnost SE od 79 500 Kč.

Variantou, kdy vám k započetí podnikání bude ve vzájemné součinnosti se Společnosti123 stačit i pouhý jeden týden, je založení nové společnosti v právních formách uvedených výše. Nevýhodou toho řešení je pouze nutnost splatit základní kapitál společnosti, přičemž u ready made společností tato povinnost odpadá.

Lze využít i výhodné ready made offshore společnosti, pokud hledáte možnost daňové optimalizace, anonymní vlastnické struktury a nadnárodní image.

To není zdaleka vše

Společnosti123 nabízejí i komplementární služby pro pohodlný a finančně udržitelný rozjezd podnikání. K nejžádanějším patří poskytnutí sídla společnosti, které vám vedle prestižních adres v hlavním městě nabídne další minimalizaci nákladů. Žádné pronájmy a nábor sekretářky – vše od korespondence a možnosti pořádání obchodních schůzek je zajištěno.

Aby vaše podnikání skvěle fungovalo, Společnosti123 vám zprostředkují i např. výhodné podnikatelské tarify pro telekomunikaci a doporučí vám své ověřené spolupracovníky – webdesignery, účetní, bankovní poradce a právníky. Zajistíme např. správu vaší datové schránky, nominaci zástupců do orgánu společnosti nebo zastupování před úřady.

Rozjezd vlastního podnikání už nemůže být jednodušší. Kontaktujte Společnosti123.cz a získejte optimální řešení šité potřebám vašeho budoucího podnikání přesně na míru.

Čtěte také