ICT

NextiraOne vyhrála tři výroční ocenění společnosti Genesys

NextiraOne, přední evropský integrátor zákaznických center obdržel tři ocenění od svého strategického dodavatele Genesys Telecommunications Laboratories.

NextiraOne obdržela za období roku 2003 ocenění Nejvýkonnějšího partnera roku v oblasti EMEA (Best Performing Partner of the Year for EMEA), dále ocenění Nejlepšího implementačního partnera řešení Genesys Express (Best Express/Mid Market Award for EMEA) a Nejvýkonnějšího partnera v oblasti severní Evropy (Best Performing Partner in Northern Europe). V historii Genesys je to poprvé co byly najednou uděleny tři ceny stejnému partnerovi.

NextiraOne obdržela ocenění Nejvýkonnějšího partnera roku v oblasti EMEA a severní Evropě za svůj díl při rozšiřování řešení Genesys po celé Evropě. Ocenění dokazuje vedoucí pozici firmy na trhu a schopnost poskytovat kompletní řešení, která obsahují multimediální funkce, CRM, interaktivní hlasovou vazbu (IVR), monitorování kvality a IP telefonii.

Ocenění Nejlepšího implementačního partnera řešení Genesys Express vyjadřuje mimořádné výsledky NexitraOne při nasazování řešení Genesys řady Express do společností jako OMV, Staples, Toyota a dalších. NextiraOne a Genesys spolupracují od roku 2002 na dodávce řešení call center pro malé a středně velké podniky po celé Evropě. Použitá technologie Genesys Express umožňuje těmto firmám přesně nastavit sofistikované funkce kontaktního centra.

„NextiraOne je jedna z předních evropských společností, která je schopna dodat kompletní řešení kontaktních center šitých na míru zákazníkům. Ocenění spolu ze sílící zákaznickou základnou prokazují sílu NextiraOne ve svých tržních sektorech a integračních schopnostech,“ řekla Valerie Scavinner, ředitelka pro řešení kontaktních center NextiraOne.

„NextiraOne je klíčovým partnerem Genesys v oblasti integrovaných kontaktních center. Je to jedna z mála firem, která má hluboké znalosti tvorby, implementace a řízení integrovaných vnitropodnikových řešení,“ řekl Olivier Silberstein, ředitel partnerského programu Alcatel & NextiraOne společnosti Genesys.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!