banner_left
On-line

NAVRCHOLU.cz se prosazuje v zahraničí

Profesionální systém pro monitoring a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz byl spuštěn i ve slovenské verzi pod značkou NAJ.sk.

Systém NAVRCHOLU.cz, jenž na českém trhu působí od roku 1998, expanduje ve své profesionální verzi na Slovensko. Společnost ELET, s.r.o., která je dlouholetým licenčním partnerem NAVRCHOLU.cz, v rámci licence spustila novou verzi portálu NAJ.sk, vycházející přesně ze struktury a designu českého originálu.
„NAVRCHOLU.cz prošlo rekonstrukcí a zásadním vylepšením na podzim 2003. Od té doby zaznamenáváme stále rostoucí vlnu zájmu o naše statistické služby. Věříme, že slovenská verze NAJ.sk osloví stejně velkou skupinu uživatelů a přinese jim to, co od ní čekají – spolehlivé a přesné informace o návštěvnících jejich webů,“ říká Ján Simkanič, product manager Internet Info.

Nová verze stránek NAJ.sk obsahuje celou řadu novinek a služeb, jež na slovenském trhu prakticky nemají konkurenci. Systém umožňuje sledovat desítky parametrů a charakteristik, které dohromady vytvářejí komplexní obraz struktury návštěvnosti měřeného webu.
„Projekt NAVRCHOLU.cz považujeme za systém s unikátními technickými schopnostmi, který má reálnou šanci prosadit se za hranicemi České republiky. Slovenské NAJ.sk proto představuje začátek našich úvah o další expanzi do zahraničí,“ dodává Ján Simkanič.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *