banner_left
On-line

Odpovědi.cz od 1. září v ostrém provozu

ODPOVĚDI.cz jsou komunitní portál, který pomáhá odpovídat na položené otázky. Každý návštěvník webu může položit libovolný dotaz a získat odpověď od ostatních uživatelů. Denně přibývají desítky nových otázek, na ještě více je odpovídáno.

Provozovatelem serveru je internetová společnost ASPA, a.s. Její tržby v roce 2008 dosáhly 217 mil. Kč. Pro letošní rok počítá se zvýšením tržeb o 10 %. Manažer pro internetové projekty firmy ASPA, a.s. Tomáš Pětivoký zdůvodňuje, proč ODPOVĚDI.cz vznikly.: „Ve vyspělých internetových zemích téměř polovina populace používá webové stránky, kde na zadané otázky z různých oborů odpovídá komunita uživatelů.V ČR se podobnou službu zatím nikomu masově rozšířit nepodařilo.“

V prvních týdnech zkušebního provozu měly ODPOVĚDI.cz přes 50 000 návštěvníků. To potvrzuje, že o službu bude velký zájem. ODPOVĚDI.cz se neustále rozvíjejí a doplňují o nové funkce, jako například „Hlídač“, který zajistí, že žádná otázka nebo odpověď uživateli neunikne.

Uživatelé mají možnost označovat otázky, které se jim zdají zajímavé a vyzdvihnout je tak mezi ostatními, a také označit užitečné odpovědi. Server ODPOVĚDI.cz je přehledně řazen do rozličných kategorií umožňující snadnou orientaci.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *