ICT

J.K.R. slaví 19. výročí od založení

Společnost J.K.R. dovršila devatenáctý rok své existence na trhu podnikových informačních systémů. V současnosti patří mezi lídry v oblasti ERP a její systémy třídy Byznys využívá více než 1 200, především středních a větších organizací ze všech oborů. Některé společnosti patří mezi zákazníky i více než 15 let.

„Letos jsme oslavili již 19 let od založení společnosti. Je velice příjemné se ohlédnout a zjistit, že během této doby jsme se z původně malé příbramské firmy změnili v jednoho z největších dodavatelů ERP řešení s působností po celé České republice i na Slovensku. Za dobu naší devatenáctileté historie jsme získali mnoho zajímavých zakázek, implementovali naše systémy ve stovkách podnikatelských subjektů a jsme potěšeni neustálým nárůstem počtu uživatelů systémů třídy Byznys,“ říká Vladimír Králíček, generální ředitel J.K.R.

Jeho slova potvrzuje také nezávislá studie z podzimu 2009 realizovaná Centrem pro výzkum informačních systémů (CVIS), podle které mají v současné době systémy třídy Byznys počtem implementací v sektoru středních firem největší zastoupení jako ERP řešení dodávané ryze českou firmou.

O kvalitách ERP třídy Byznys také svědčí řada ocenění od uznávaných autorit, například Computerworld IT produkt 2008, případová studie roku 2008 magazínu CIO Business Word, Nejlepší produkt pro podnikové informační systémy od redakce časopisu Connect či ocenění Computerworld Excellent 2009 za vynikající výkon modulu Projektové řízení v testech, přičemž od stejné redakce také společnost J.K.R. získala pro nový modul Byznys DMS právo používat označení „IT produkt 2009“. V prosinci loňského roku pak odborná porota měsíčníku CIO Business World J.K.R. již podruhé udělila cenu za Nejlepší případovou studii.

„V minulém roce jsme pokračovali v cílení na potřeby středních a větších společností, což se ukazuje jako dlouhodobě perspektivní směr rozvoje. Naše tržby jsou v posledních 4 letech stabilní a zákazníci tak s námi mají jistotu kvalitního produktu a souvisejících služeb,“ konstatoval Králíček.

-red-

Čtěte také