On-line

Založte si web zdarma na Sousedé.cz

Internetový projekt Sousedé.cz, nabízí svým uživatelům do 11. září zdarma možnost založení tzv. Miniwebu. Sousedé.cz je místem, kde se lidé mohou snadno, rychle a zdarma informovat o důležitých věcech a domlouvat se na společných řešeních a postupech kolem společného bydlení.

Miniweb je vedle standardních nástrojů projektu Sousedé.cz, jakými jsou např. nástěnka, kalendář akcí, anketa nebo hlasování, dalším užitečným nástrojem zejména pro předsedy bytových družstev a SVJ, starosty ale i jiné spolky.

„Klasické sousedské Společenstvo je „soukromý prostor“ pod heslem, kam se dostanou jen členové a sousedé schválení správcem. Oproti tomu Miniweb se dá přirovnat k běžné webové prezentaci s veřejnými informacemi. Jedná se o webové stránky, ale napojené na systém Sousedé.cz, takže není potřeba se učit nové postupy ani si pamatovat jiná hesla,“ říká k nové službě Petr Tomek, spolutvůrce a vedoucí projektu Sousedé.cz.

„V rámci této akce, bude Miniweb zdarma pro každého, a to do 11 září. Lze tak získat plnohodnotné webové stránky s veřejnou i neveřejnou částí,“ dodává Petr Tomek.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *