ICT

Motorola Solutions přichází s novou generací produktů pro maloobchod

Společnost Motorola Solutions představila svou vizi nové generace řešení podnikové mobility, která reaguje na stále rostoucí počet mobilních pracovníků, usnadňuje získání přehledu o majetku v reálném čase a zapojuje stále informovanějšího a chytřejšího zákazníka. Nová vize se zprvu zaměřuje na maloobchodní sféru a bude se pomocí svého celistvého přístupu snažit definovat komplexní technologická řešení, která pomohou přeměnit podniky na ještě produktivnější a výnosnější společnosti.

Motorola rovněž představila prezenční imager DS9208, přenosný imager DS4208, průmyslový mobilní terminál MC9190-G a ohlásila TEAM Express jako standardní prvek v rámci svého portfolia hlasových mobilních terminálů, které umožňují komunikaci typu push-to-talk mezi více odlišnými zařízeními.

Next Generation Enterprise Mobility

Při vývoji „Nové generace podnikové mobility“ definovala společnost Motorola Solutions několik klíčových oblastí pro inovace, mezi kterými jsou pokročilá zařízení, rozšířený sběr dat, adaptivní networking, integrované způsoby komunikace, pokročilé aplikační služby, připojený zákazník, bezpečnost a správa.

Nová generace podnikové mobility se stane nástrojem rostoucí mobilní pracovní síly a rozšíří řadu zařízení pro tyto pracovníky. Ti budou připojeni pomocí zařízení vhodných pro jejich role, což povede ke zvýšení produktivity.

Díky poskytování informací v reálném čase, nad rámec pouhé obchodní úrovně, budou podniky schopné lépe monitorovat majetek, aktivity svých zaměstnanců a budou moci provádět rozhodnutí, která zvýší efektivitu a pomohou při dosahování lepších prodejních výsledků.

Nový prezenční skener DS9208 a ruční skener DS4208

Nový pevný imager DS9208 je elegantní, kompaktní čtečka čárových kódů za přijatelnou cenu, která nabízí vynikající výkon u 1D i 2D čárových kódů používaných v tradičních a mobilních aplikacích pro čárové kódy.

Nová přenosná čtečka čárových kódů DS4208 je intuitivní a snadno použitelné zařízení, které rychle načítá tištěné 1D a 2D čárové kódy z papíru a nově i z displeje mobilního telefonu čímž nabízí zákazníkům v oblasti maloobchodního prodeje přenosný 2D skener za přijatelnou cenu, který může obohatit jejich podnikání.

Obě zařízení, přenosný imager DS4208 a prezenční čtečka DS9208, jsou založené na zcela nové platformě pro imagingovou technologii od společnosti Motorola Solutions, která dokáže rychle načítat čárové kódy z tradičních papírových obalů a visaček, stejně jako z mobilních telefonů, kde podporuje aplikace pro mobilní slevové kupony, mobilní věrnostní programy a mobilní dárkové poukazy. DS9208 se nabízí s možností přidat vnitřní syntaktický analyzátor pro čtení a analýzu čárových kódů PDF417.

Odolný mobilní terminál MC9190-G

Nová série průmyslových mobilních terminálů MC9190 společnosti Motorola Solutions je založená na nejvíce prodávaném odolném mobilním terminálu a poskytuje množství různých možností v připojení klávesnic a skenovacího vybavení, včetně nové možnosti načítání na velkou dálku, která nabízí revoluční načítání standardních 1D a 2D čárových kódů až do vzdálenosti 9 metrů, stejně jako schopnost sběru obrázků, což je vlastnost, která vychází vstříc objevujícím se požadavkům na načítání 2D čárových kódů v aplikacích pro maloobchodní a skladové odvětví.

MC9190-G vylepšuje konstrukci série MC9000 a vkládá do ní nové prvky, jako je ještě odolnější obrazovka a výstupní okno čtečky. Navíc nabízí MC9190-G společnou platformu s MC9000, což zajišťuje možnost přenosu aplikací a zpětnou kompatibilitu se všemi doplňky.

Nejnovější průmyslový mobilní terminál společnosti Motorola obsahuje integrovaný RFID tag, který pomůže zákazníkům sledovat toto zařízení v rámci podniku – což eliminuje ztrácení nebo uložení zařízení na špatném místě.

Hlasové řešení TEAM Express

V průběhu roku 2011 představí společnost Motorola Solutions řešení Total Enterprise Access and Mobility (TEAM) Express jako standardní prvek v rámci celého svého portfolia hlasově vybaveným mobilních terminálů.

TEAM Express umožňuje rychlou a snadnou komunikaci typu push-to-talk mezi více rozdílnými zařízeními, jako jsou hlasové mobilní terminály od Motoroly, dvousměrná rádiová a TEAM zařízení, což napomůže zlepšit přístup zaměstnanců, jejich reakce a produktivitu.

TEAM Express, který nevyžaduje naprosto žádný server a instaluje se pomocí jednoduchého nastavení, zvyšuje efektivitu stávající IT investice a je schopný vzájemné spolupráce s dvousměrnými rádiovými zařízeními za použití TEAM Radio Link Solution.

Uvedené produkty jsou podporovány komplexní řadou servisních služeb společnosti Motorola. Od pokročilých servisních služeb, které pomáhají plánovat a instalovat novou generaci podnikové mobility až po stávající podporu v rámci servisní služby „Service from the Start with Comprehensive Coverage.“

„Podniky budou v příštích pěti letech procházet podstatnými změnami technologie, které ovlivní jejich pracovní kapacity, majetek i zákazníky. Všichni pracující budou spojení a dostižitelní přes mobilní zařízení, která budou zlepšovat jejich efektivitu a umožní lepší řízení zaměstnanců v reálném čase a zvýšení jejich odpovědného přístupu. Rychlejší a bezpečnější infrastruktura zajistí větší množství informací, interaktivitu a aplikace důležité pro podnikání uvnitř i mimo zdi podniku. Společnost Motorola Solutions poskytuje výrobky, které pomáhají podnikům lépe řídit jejich obchody, zaměstnance a hmotná aktiva pro jejich úspěch v současnosti i do budoucna,“ říká Bob Sanders, senior viceprezident a generální manažer pro podniková a bezdrátová řešení ve společnosti Motorola Solutions.

-red-

Čtěte také