On-line

Mobilní aplikaci představil Sunárek

Sunárek, česká značka specializující se na dětskou výživu, již nenabízí pouze lahodné a vyvážené svačinky pro děti, ale nově také proniká do světa moderních technologií. Na začátku července spustila mobilní aplikaci, která pomáhá rozvíjet myšlení i motorické schopnosti dětí a zároveň poskytuje rodičům dostatek informací o produktech Sunárek a Sunarka.

Aplikace Sunárek obsahuje celkem tři hry, které si děti určitě zamilují. Ve hře Bubliny mohou zkoušet na čas prasknout co nejvíce bublin, čímž procvičí nejen své motorické schopnosti, ale také postřeh. Zábavná a zároveň naučná je hra Zahrádka, v níž se mohou děti seznámit se spoustou zvířátek, naučí se, jak vypadají, ale také jaké vydávají zvuky. Nejvíce zábavy si užijí malí i velcí s žirafkou při Hrách s kamerou. Stačí hledáček kamery mobilního telefonu či tabletu namířit na jakékoli logo Sunárek a na obrazovce se rázem objeví roztomilá hrající žirafka, která je dobře známá z obalů produktů Sunárek a Sunarka.

V aplikaci nechybí ani část věnovaná dospělým, která obsahuje přehledně seřazené produkty značek Sunárek a Sunarka. U jednotlivých výrobků je pak vždy uvedeno, pro koho jsou určeny. Nechybí ani informace o jejich složení a o dostupných příchutích.

Aplikace je určena pro děti od dvou let a jejich rodiče. Lze ji stáhnout v App Store nebo prostřednictvím Google Play.

Čtěte také