Branding

Nové dresy české florbalové reprezentace se představují

Společnost PUMA představuje nové oficiální dresy české florbalové reprezentace. Ke slavnostnímu odhalení došlo při Superfinále florbalu v pražské O2 Aréně. Poprvé se v nich národní tým představí při Euro Floorball Tour na konci dubna ve Švédsku.

Dres v barevné kombinaci trikolóry pochází ze speciální kolekce sportovní značky PUMA. Tento dres bude moci hrdě oblékat pouze český reprezentační florbalový tým.

Součástí nových dresů je technologie PUMA DRY CELL, která umožňuje hráči zůstat v suchu a pohodlí po celou dobu zápasu. Technologie odvádí od těla přebytečnou vlhkost a díky perforovanému materiálu je dres vysoce prodyšný a příjemný.

„Nový dres se mi líbí, je pohodlný a cítím se v něm dobře, což je u dresu pro mne to nejdůležitější. Věřím, že v nich navážeme na velmi úspěšný loňský rok a budeme znovu sbírat trofeje, včetně těch z mistroství světa,“ řekl útočník Patrik Dóža.

PUMA - florbalové dresy reprezentace ?R

Domácí dres má jednoduchý design s převažující červenou barvou s modrými a bílými detaily. Venkovní dres je bílý s detaily v modré a červené. Oba dresy hrdě nesou na levé straně český státní znak.

Čtěte také