Marketing

Sběratelská akce na SpongeBoba a jeho kamarády v Penny Marketu pokračuje

O legendárního vtipálka SpongeBoba, chamtivého Mr. Krabse, mazlíčka Garyho, samotářského Sépijáka, nevyzpytatelného Planktona a lenivého Patrika je takový zájem, že již teď Penny Market přiobjednává další postavičky této šestice oblíbených hrdinů.

„Rádi bychom naše zákazníky upozornili, že vzhledem k přísným výrobním postupům, které zaručují maximální kvalitu a odrážejí reálnou podobu televizních hrdinů z podmořského světa, může od poloviny března dojít k výpadku v nabídce postaviček, v jednotlivých prodejnách se může jejich dostupnost lišit,“ vysvětluje Zlata Ulrichová, Head of Strategic Marketing společnosti PENNY.

V tuto chvíli v rámci sběratelské akce rozdal Penny Market statisíce kusů SpongeBoba a jeho kamarádů, čímž překonal dosavadní rekord všech předchozích sběratelských akcí. „Naši zákazníci rozhodně nemusí mít obavy, že by k nim v době případného prodlení jejich oblíbená postavička z podmořského světa nenašla cestu, naopak body do hrací karty mohou sbírat dál až do 30. března. V případě výpadku si zákazník může uschovat nasbírané známky a přijít si pro plyšáka do své prodejny i po skončení akce, jelikož velkou zásilku plyšáků očekáváme ještě 11. dubna. Děláme vše pro to, aby se dostalo na všechny,“ doplňuje Zlata Ulrichová.

PENNY_SpongeBob

Zákazníci mohou za každý nákup v hodnotě 200 Kč získat jednu známku do hrací karty. Čím více známek zákazník nasbírá, tím je pořizovací cena plyšové postavičky výhodnější. Další možností je nákup bonusových výrobků, které jsou v každém letáku výrazně označeny. V takovém případě za ně sběratel získá známky bez ohledu na celkovou výši nákupu. Sběratelská akce SpongeBob a jeho kamarádi trvá do 30. března, plyšové postavičky se budou vydávat ihned po naskladnění nových zásob, zákazníci se o ně mohou přihlásit až do 20. dubna nebo do vyčerpání zásob na jednotlivých prodejnách.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!