Obchod

Sedlčanský jarmark představuje výrobky tradičních českých řemeslníků

Sedlčanský jarmark v neděli 1. března přivítá své první návštěvníky na elektronickém tržišti. Těm představí produkty tradičních českých řemesel: od vyšívaných kuchyňských rukavic, přes ručně dělané keramické konvičky na mléko, až po domácí marmelády.

Řemeslní sýraři na tomto místě propojí svoji tradici výroby sýrů na Sedlčansku s mistrovstvím ostatních zdejších řemeslníků. A jak se na tržiště dostat? Cesta vede přes tři unikátní kódy z krabiček od Sedlčanských sýrů.

sedlcany

Vyhrajte originální dárky
Jemné plísňové sýry patří mezi oblíbené delikatesy už od poloviny minulého století. Současní mistři sýraři chtějí nyní poukázat na tradici a českost Sedlčanských Hermelínů a přiblížit svým zákazníkům i další řemeslné výrobky z regionu.

„Kvalitní místní suroviny, úcta k tradičním postupům, poctivý přístup k řemeslu – to vše stojí u zrodu sedlčanských sýrů i dalších regionálních výrobků z našeho kraje, které vám přinášíme v rámci Sedlčanského jarmarku,“ uvádí Kamil Arnošt z marketingu Sedlčanských sýrů, a dodává: „Každý účastník soutěže, který nám zašle tři kódy z krabiček Sedlčanských Hermelínů, získá možnost vstoupit na náš internetový jarmark a ihned se dozví, zda získává některou z osmi cen: například ručně vyrobený keramický hrnek na mléko, kuchyňskou rukavici, nebo delikatesy, které se výborně hodí právě k našim sýrům – sedlčanské pivo Krčín, domácí marmelády a mnoho dalších.“

Jak soutěžit?
O produkty českých řemeslníků můžete soutěžit od 1. března 2015 až do konce dubna. Kupte libovolné 3 sýry značky Sedlčanský, pošlete unikátní kód z čísla šarže přes web nebo SMS ve tvaru „SYRY mezera Kód1 mezera Kód2 mezera Kód3“ na číslo 900 06 03 (cena SMS 3 Kč vč. DPH, službu poskytuje Erika, a.s., www.platmobilem.cz) a ihned se dozvíte, zda jste vyhráli. V případě výhry si můžete vybrat jeden z 8 různých ručně vyrobených produktů od sedlčanských řemeslníků. Ve hře je celkem 2000 dárků.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *