Marketing

Slevové kupony nově v Penny Marketu

Čtvrtek 18. září je prvním dnem, kdy mohou nakupující v prodejnách Penny uplatnit slevové kupony ze slevové knížky. Tu mohli zákazníci získat k nákupu od 16. září ve všech prodejnách Penny. „Kupony na vybraných 25 výrobků s českou tématikou mohou naši zákazníci uplatnit až do 1.října.

Uplatit je bude možné postupně, každá sleva, resp. zvýhodněná nabídka na daný výrobek, bude platit maximálně dva dny,“ vysvětluje průběh akce marketingový ředitel Penny Marketu Daniel Novotný.

Penny Market

Zboží, na které budou slevy, vybrali sami zákazníci; Penny je vytipovalo na základě informací z Hvězdy regionu, zákaznického hlasování o nejoblíbenějších českých výrobcích. „Penny stále zvyšuje zastoupení českých výrobků ve svém sortimentu. 7 z 10 výrobků je českých. A to není málo. Naši nakupující to oceňují, vidíme, že je původ zboží zajímá a preference českých výrobků stoupá v oblibě. Jsme za to rádi, neboť prodejem místních produktů podporujeme české farmáře, pěstitele i stovky českých výrobců a to vše pomáhá naší ekonomice růst,“ komentuje strategii Penny Marketu Daniel Novotný.

Čtěte také