On-line

Starbucks představuje aplikaci, díky které lze snadno platit mobilem

Po velkém úspěchu v USA představuje Starbucks v České republice mobilní aplikaci, která umožňuje jednoduché a rychlé platby mobilním telefonem. Současně jde o pohodlný nástroj, který naplňuje potřeby účastníků věrnostního programu My Starbucks Rewards.

Od poloviny listopadu mohou zákazníci Starbucks využívat novou mobilní aplikaci, kterou tento kavárenský řetězec uvádí na český trh. Fanoušci značky mohou nyní platit za produkty mobilním telefonem pomocí čárových kódů. Tuto novinku si bezpochyby oblíbí uživatelé smartphonů, kteří více využívají mobilní aplikace a častěji nahrazují tradiční řešení novými.

starbucks

Aplikace Starbucks pro střední a východní Evropu je dodatečnou funkcí věrnostního programu My Starbucks Rewards, která má za cíl zlepšit zákaznické služby a zavést pohodlné mobilní platby. Po registraci Starbucks Card v aplikaci bude možné kartu dobít, prozkoumat účet a výhody věrnostního programu, zkontrolovat historii transakcí a získávat dárky a vouchery. Platba pomocí aplikace je velmi jednoduchá a intuitivní – je třeba si zvolit symbol platby a po chvilce se objeví čárový kód. Následně jej uživatel naskenuje u pokladny. Další funkcí aplikace je rychlé vyhledávání nejbližší kavárny.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!