banner_left
Obchod

Věrnostní program Let’s GO! rozdává odměny pátým rokem

Odměny či bonusový program je důkazem toho, že si firmy váží svých klientů. Expresní kurýrní služba GO! Express & Logistics spustila svůj vlastní věrnostní program v polovině roku 2008 pod názvem Lets´GO!.

Během pěti let si několik stovek registrovaných zákazníků vybralo přes tisícovku nejrůznějšich odměn – od autolékárničky až po notebook či televizor. Zákazník získává GO! body, které následně vyměňuje za odměny z katalogu.

„GO! body zákazník získává za každou odeslanou mezinárodní expresní zásilku. Stačí se pouze do programu zaregistrovat na našich internetových stránkách. Při vyzvednutí zásilky poté kurýr klientovi předá kartičku s kódem, který zadá do systému a na základě tohoto kódu se mu připisují GO! body. Za každou zásilku získává zákazník 5 GO! bodů. Vše je hlídáno počítačovým programem, díky kterému mají zákazníci přehled, kolik mají k dispozici bodů a co si za ně mohou pořídit,“ popisuje princip programu marketingový specialista Jakub Čorňák.

GO!_obr

Prémie si zákazník vybírá z katalogu na stránkách Let’s GO!. Největší zájem je o elektroniku a potřeby do domácností. Během posledních týdnů si klienti objednali například LED televizor, GPS navigaci, domácí kino, vysavač, rychlovarnou konvici ale i menší dárky jako termosku, autolékárničku, nebo sadu příborů. Nabídka je taková, aby uspokojila všechny zájemce.

V nedávné době se změnilo nejenom logo, katalog, nabídka ale i celá grafika systému, aby program byl ještě více jednoduchý, intuitivní a přehledný. V této době je v nabídce katalogu na padesát druhů odměn, které reagují jak na novinky v elektronice, tak i na přání zákazníků. Proto jsou zde dárky i z kategorií, jako je auto-moto, domácnost, sport a zahrada.

Jako bonus je každý měsíc vypisována speciální Akce měsíce. Ta má několik podob, od slev na katalogové zboží přes speciální odměny navíc pro vylosované zákazníky. Zákazník se o akci dozvídá z newsletteru a z internetových stránek GO!.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *