On-line

Věrnostní program Sphere card má svou mobilní aplikaci

Věrnostní program Sphere card, největší univerzální věrnostní program v ČR a SR, vydal pro uživatele iPhone a iPad novou mobilní aplikaci se stejnojmenným názvem. Aplikace nabízí držitelům karet s logem Sphere card, kteří se počítají na statisíce, možnost pohodlného vyhledávání, navigování a prohlížení všech partnerů programu, kterých je aktuálně více než 10000. Mobilní vyhledávání je tak dalším užitečným vylepšením tradičního česko – slovenského programu, který nepřetržitě funguje již od roku 1994.

Aplikace nabízí hned několik módů vyhledávání a prohlížení partnerů programu. Uživatelé ocení detailní popisy všech obchodních míst včetně GPS navigace, možnosti zobrazení webu partnera nebo přesné údaje o vzdálenosti od požadovaného bodu zájmu či výskytu. To vše při neustále aktualizované databázi míst.

Za velmi zajímavou a neméně užitečnou funkci lze označit schopnost aplikace agregovat partnery programu v obchodních centrech. Tito partneři se na mapě v mobilním telefonu spojí do jednotného popisu obchodního centra spolu s informací, kolik obchodů s možností využití slevy zde najdeme.

Věrnostní program Sphere card

Po verzi pro iOS se nyní připravuje verze také pro operační systémy Android tak, aby byl pokryt většinový podíl chytrých telefonů na českém trhu. S vydáním se počítá do konce tohoto roku.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *