Obchod

Vlastní věrnostní program spouští společnost CCC

Společnost CCC spustila svůj vlastní věrnostní program, CCC Klub. Jedná se o exkluzivní program, díky kterému zákazníci získají věrnostní kartu, která slouží k zisku zajímavých bonusů, výhod a možnosti čerpání slevových nabídek v prodejnách CCC po celé České republice.

Speciální nabídky a bonusy jsou určeny výhradně pro členy klubu. Dalším benefitem CCC Klubu jsou aktuální informace o nových kolekcích, slevách, akčních nabídkách nebo výprodejích, které budou majitelé CCC karet vědět jako první.

A jak tuto klubovou kartu získat? „Stačí zajít na kteroukoliv prodejnu CCC v České republice a během minuty, po vyplnění krátkého formuláře, získáte hned na místě členskou kartu CCC Klubu. Přihlašovací formulář je k dispozici buď na prodejnách nebo na webových stránkách ccc.eu,“ říká Veronika Sajdoková, marketingová manažerka CCC Czech.

„V předchozích dvou letech jsme se soustředili na expanzi a zejména na realizaci nového konceptu prodejen, které jsou charakteristické větší velikostí, novými interiéry, designem a uspořádáním. S tímto konceptem je také spojené rozšíření nabízeného sortimentu v oblasti „shoes and bags“. Vlastní věrnostní program je další novinkou, která přináší zákazníkům CCC pohodlnější a příjemnější nákupy,“ dodává jednatel společnosti CCC Czech Roman Puchala.

CCC je momentálně nejrychleji rostoucí prodejní sítí v ČR v oblasti módy. V současné době má v ČR 78 prodejen a stále expanduje. Na konci loňského roku otevřela v brněnské Olympii prodejnu s rozlohou 1300 m2, která se tak stala jednou z největších prodejen značky CCC v Evropě. Prodejny CCC je možné nalézt kromě Polska, České republiky a Slovenska také v Chorvatsku, Slovinsku, Maďarsku, Turecku, Rakousku, Rusku, Německu, Kazachstánu, Lotyšsku, Ukrajině a Rumunsku. V letošním roce vstoupí řetězec CCC také do Bulharska.

Čtěte také