Obchod

Alza.cz bude mít do konce roku 30 poboček

Alza.cz v minulých dnech otevřela hned 3 nové pobočky na Moravě. Jednu v Ostravě a dvě v Brně, kde během prosince přibude ještě jedna, která bude čtvrtou pobočkou v moravské metropoli. Alza.cz tak bude mít ještě do konce roku celkem 30 českých poboček.

První novou pobočkou v Brně je Bystrc v Kubíčkově ulici, nejnovější je pak situována ve čtvrti Lískovec v obchodním centru Campus, na rozmezí městských částí Starý Lískovec, Nový Lískovec a Bohunice. Nová ostravská pobočka je umístěna v nejlidnatější městské části Ostrava – Poruba. Třicátá, jubilejní pobočka Alza.cz bude otevřena ještě do konce roku v Brně na Vinohradech a doplní plánované pokrytí Brna.

„Z našich výzkumů vyplývá, že pobočky jsou pro zákazníky zásadní přidanou hodnotou a stále častěji jejich služby rádi využijí i lidé, kteří běžně objednávají zboží na dálku a nechají si je doručovat přímo na svou adresu. Žebříček důvodů osobní návštěvy pobočky vede možnost osobní konzultace s odborníkem, následuje možnost vrátit či reklamovat zboží,“ komentuje Jan Moudřík, ředitel expanze Alza.cz. „Otevřením nových poboček v jihomoravském a severomoravském regionu reagujeme na prudce narůstající zájem zákazníků z těchto regionů,“ dodává Moudřík.

Alza pobočka

Všechny pobočky jsou v předvánočním období otevřeny i o víkendu a při objednávce nově umožňují doručení zboží ještě ve stejný den. Kamenné pobočky slouží nejen jako odběrná místa největšího internetového obchodu s elektronikou Alza.cz, ale na každé jsou zaměstnáni odborně vyškolení poradci a konzultanti a je zde možné vyřešit i servisní záležitosti. Zákazníci zde mohou vyzvednout své zboží, aniž by museli platit náklady za dopravu. Platit je možné v hotovosti u platebních automatů Alza PayBox nebo platebními kartami. Na každé pobočce jsou k dispozici online terminály pro objednání zboží, na všech pobočkách je možné vyřizovat reklamace.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!