Obchod

POPRON PARTNER zahájil spolupráci i s OMV

Spolupráce POPRON PARTNER a OMV začala v říjnu letošního roku a počet výdejen se tím rozšířil o dalších dvacet. POPRON PARTNER se stal největší sítí distribuce zásilek do trafik či čerpacích stanic OMV, které jsou nejbližší v bydlišti zákazníka. Zákazník POPRON PARTNER si již může zboží v klidu objednat z pohodlí domova či přímo na výdejně a druhý den jej obdrží, na místě prohlédne a zaplatí s nulovým nebo velmi nízkým manipulačním poplatkem.

Přes výdejny POPRON PARTNER bylo tak již doručeno více než 150 000 zásilek. Výhodou pro zákazníka je, že distribuční místa jsou již v každém městě nad 4 500 obyvatel. POPRON PARTNER plánuje počet výdejen navyšovat přirozenou cestou v souladu se zvyšujícím se zájmem ze strany zákazníků. V plánu je odhadem realizovat 2 000 výdejních míst do konce roku 2014. Projekt je také otevřený dalším spolupracujícím partnerům. Od začátku příštího roku jej začnou využívat i další velcí partneři z řad e-shopů.

„Vážíme si důvěry našich zákazníků, kteří objednávají přímo u prodejců na výdejním místě POPRON PARTNER. Díky tomu také dostáváme jejich zpětnou vazbu a možnost tím neustále vylepšovat naše služby. Jsme připraveni zvládnout i nápor vánočního nárůstu objednávek bez narušení plynulosti doručení zásilek,“ doplňuje Josef Danda, obchodní ředitel POPRON PARTNER.

Popron OMV

Logistika POPRON PARTNER je vypilovaná do nejmenšího detailu. Jakmile zásilka opustí sklad, je expedována na určené výdejní místo, kam dorazí následující den. V tom okamžiku zákazník dostává výzvu emailem a sms, že si lze zásilku vyzvednout. Více než 60% zákazníků si tak své zboží vyzvedává ten samý den. V současnosti může zákazník vybírat z více než 46 000 produktů. Spoluprací s ostatními e-shopy a zejména dodavateli se bude nabídka POPRON PARTNER navyšovat až na plánovaných 300 000 produktů.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *